Kāda temperatūra nogalina bed bugs

Decembris 2018

Video: Gary Yourofsky - The Excuses Speech, 2014 (Decembris 2018).

Anonim

Temperatūros metodas - vienas iš patikimiausias būdų, susijusius su blakėmis. Kaip žinote, kambario temperatūra yra viena iš būtiniausių sąlygų šioms vabzdžiams normaliai gyventi. Parazitų kūne nėra termoreguliacijos sistemų, kurios prisitaiko prie išorinių aplinkos sąlygų. Todėl aštrių temperatūros pokyčiai neigiamai veikia jų būklę, todėl jie miršta.

Kurioje temperatūroje miršta gulbės?

Daugiausia parazitų bijo aukšta temperatūra. Esant aukštesnei kaip + 50 ° C temperatūrai, suaugusieji gyvena tik kelias minutes, temperatūra + 45 ° C - ne daugiau kaip pusvalandį. Vabzdžių kiaušiniai yra mažiau jautrūs išorinėms įtakoms, todėl esant + 50 ° C temperatūrai išlieka gyvybingumas net dienos metu.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovojant su klaidomis, mūsų skaitytojams patariama Pest-Reject repeller. Elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos, kurių efektyvumas 100%, susiduria su kilpomis, tarakonais ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau skaitykite čia …

šalčiui bedbugs yra mažiau jautrūs - sumažinti temperatūrą iki -10 ° C yra lengva išgyventi, mažėja sustabdytas animacija. Temperatūra -15 - -17 žalingas poveikis vabzdžių, bet jų visiško sunaikinimo privalo išlaikyti šias sąlygas per 3-4 dienas. Temperatūra žemesnė už -20 ° C yra parazitų pragaištingumas: užteršto gyvenimo trukmė užtruks tik keletą valandų.Vabzdžių kiaušiniai yra labiau atsparūs šalčiui, tačiau 20 laipsnių šalčio poveikis dvi dienas visiškai naikina klojimą.

Kovos su didelėmis temperatūromis klaidomis

Netolerantiškumas aukštoms temperatūroms suteikia didelį pranašumą asmeniui, kuris susiduria su jais. Bet kokie šilumos poveikio būdai su pakankamai aukšta temperatūra (ne žemesnė kaip +50 ° C) bus tinkami vabzdžių sunaikinimui. Kovojant su parazitais, gali būti naudojami tokie metodai:

  1. 1-asis ginklas. Sunaikinti gulbutus padės įprasti termokononai, naudojami, pavyzdžiui, įtvirtinti lubas. Viskas, ką reikia padaryti, - patalpoje patalpinti patranką, kad šiltų oras + 60 ° C temperatūroje ir pusę valandos palaikytų šią temperatūrą. Šio metodo trūkumas yra didelė ginklo kaina, taigi geriau ją išsinuomoti.
  2. 2Sterifikatorius arba garo generatorius. Net tiesioginis karšto garo poveikis kenkia sinantropiniams parazitams. Garo generatorius patogus naudoti savarankiškai ir tinka bet kokio dydžio patalpų apdorojimui.
  3. 3Puspaudimas aukštoje temperatūroje. Visus tuos daiktus, kuriuos reikia nuplauti, reikia plauti mašinoje, nustatant aukščiausio temperatūros režimą (90 ° C). Šio metodo trūkumas yra tas, kad kai kurie dalykai gali būti netinkami skalbti tokioje temperatūroje.
  4. 4Iron. Patalynė, drabužiai ir rankšluosčiai turi būti kruopščiai išlyginti iš abiejų pusių aukščiausios temperatūros geležies.
  5. 5Keepers. Tai dažniausiai naudojama vabzdžių naikinimui grindų ir grindų plyšiuose.
  6. 6Solar light. Jei jūs padarote karštą vasaros dieną, užkrėstus daiktus (pagalvės, antklodės, baldai) saulėje ir palikti juos ten iki maksimalios šildymo, mirties visų klaidų tikimybė išaugs iki beveik 100%.

Patarimai! Vasarą šiluma kovoti su vabzdžiais galite naudoti savo automobilį. oro temperatūra automobilio viduje, stovėjo tiesioginių saulės spindulių, kartais pasiekia 60-65 ° C, o tai yra temperatūra, kuri idealiai pašalinti klaidas. Objektai, kuriuos reikia apdoroti, turi būti dedami salone ir palikti ten keletą valandų. Šį kartą pakaks į vabzdžių žūtį.

naikinimo klaidas per garų

garo generatorius yra pajėgi garą aukštos temperatūros (90 ° C), sukeliantys momentinį mirtį parazitų, ir tokiu būdu drėgmės gauti pora yra gana žemas (5%), todėl apdorotas parketo ar kiti daiktai, kurie netoleruoja drėgmės, nepakenks. Beje, kovojant su bedbugs skirtumai garo generatoriaus ir garo siurblys nėra labai svarbu: abu prietaisai yra ideali kenkėjams naikinti.

Geriausias būdas žudyti kubelių kiaušinius yra garo generatorius. Gyvybei atsparūs keršlapių kiaušiniai, nepralaidūs daugeliui insekticidų, labai greitai miršta deginant garą.

Prieš pradėdami darbą, turite nustatyti prietaisą pageidaujamai temperatūrai. Norėdami sunaikinti vabzdžius, pakanka nustatyti 70-80 laipsnių temperatūrą. Nepertraukiamas 10 minučių garo išlaikymas šios temperatūros metu užmuks klaidą. Pradėkite gydymą nuo infekcijos kampelių, palaipsniui apdirbdami visus kitus paviršius. Drabužiai, apatiniai drabužiai, minkšti žaislai taip pat yra apdorojami.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Norėdami atsikratyti spuogų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija!Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Skaitykite daugiau čia …

Svarbu! Prieš naudojimą ekspertai pataria, kad garo valytuvo purkštukas būtų suvyniotas audiniu, kad galva būtų labiau išsklaidyta, kitaip garų purkštuvas tiesiog užgesins vabzdžius.

Garo generatoriaus nepatogumai susiję su tuo, kad paslėptos patalynės, kurias mėgsta bedugniai, nėra prieinamos garui. Garo srautas negali patekti į baldų detalių sąnarius, įtrūkimus į grindjuostes ir grindis, į fono paveikslėlius ar į kitas sunkiai pasiekiamas jų buveinės vietas. Nors kai kuriuose prietaisų modeliuose yra specialių siauromų tūtų.

Norint efektyviai ir saugiai dezinfekuoti garų generatorių, būtina laikytis šių atsargumo priemonių:

  • Nepurkšti garo šalia elektros laidų ar lizdų;
  • Nereikia nukreipti srovės ant paviršių, kurie gali būti pažeisti dėl aukštų temperatūrų - plastiko, medžio ar lakuotos;
  • Kad išvengtumėte žalos, nedirbkite su audiniais, baldais ar popieriaus tapetais.

Parazitų užšalimas

Kraunasi …

Šis temperatūros apdorojimo metodas tinka šiems regionams. Ne visi kambariai gali būti užšaldyti. Tikslingiau naudoti šį metodą negyvenamose patalpose, tokiose kaip garažas, svirnas, vištienos namai ar vasarnamiai. Gyvenamieji kambariai, įrengti tekančio vandens ir šildymo, įklijuoti tapetai arba tinkuotos, labai nukentės dėl žemos temperatūros poveikio. Vamzdžiai gali pertraukti, tapetai - nukristi ir vandentiekio - nepavyko.

Jei užšaldymo nauda viršija galimą žalą, turėtumėte palaukti ypač sunkių šalčių ir atidaryti duris ir langus keletą dienų.Dauguma klaidų mirs pirmą dieną, tačiau kai kurie gali išgyventi, todėl svarbu palaikyti žemą temperatūrą mažiausiai dvi dienas. Įšaldymas turės būti kartojamas keletą kartų, siekiant užtikrinti, kad vabzdžiai būtų saugiai išmesti.

Tiems, kurie niekur judėti į užšalimo metu būtų pakankamai, kad šalta visus užsikrėtusius daiktų ar baldų.

Patarimai! Ne per matmenų objektus interjero kurios gali paslėpti parazitų, gali būti dedamas į šaldiklį arba šaldytuvą apimtis krūtinės anksčiau reguliavimo prietaisą klaidų į ekstremalios temperatūros. Užkrėstų daiktų įkrovimas šaldytuve yra bent savaitę.