Kā ir garantēta, lai gultas bugs no dīvāna

Novembris 2018

Video: Savings and Loan Crisis: Explained, Summary, Timeline, Bailout, Finance, Cost, History (Novembris 2018).

Anonim

sunaikinimas bedbugs garo generatoriumi

mėgstamiausia buveinė namų bedbugs - minkštų baldų. Jie dažnai būna foteliuose, sofose, lovose ir kt. Ten yra tamsi, šilta, sausa, o svarbiausia - arti energijos šaltinio. Vezos aktyvumas pasireiškia daugiausia naktį, asmeniui, vabzdžių buvimas poilsio vietoje yra gaivalinė nelaimė.

Svarbu! Kai išmetate klaidų į sofos turi būti traktuojami kaip patalynė, lovatiesės, pelerinos ir m. P ​​Jie turėtų būti plaunami kuo temperatūros ir išlyginti geležies.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovojant su klaidomis, mūsų skaitytojams patariama Pest-Reject repeller. Elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos, kurių efektyvumas 100%, susiduria su kilpomis, tarakonais ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Skaitykite daugiau čia …

Kaip pašalinti gulbės iš sofos

  • Cheminis valymas. Patikimiausias būdas atsikratyti klaidų į sofą. Tai reiškia dvi galimybes: sunaikinti klaidas, galite eiti į kenkėjų kontrolės stotį ir paskambinti specialistui namuose arba įsigyti specialų įrankį parduotuvėje. Jei apdorojimas atliekamas savo lovoje, jums reikia rūpintis atsargumo priemonių - iš anksto pasitraukti iš kambario ir namų ūkio gyvūnai, naudoti asmenines apsaugos priemones (respiratorių, pirštinės, apsauginiai akiniai).Pasirinktas vaistas nuo blakstienos taikomas visam minkštų baldų paviršiui, atkreipiant dėmesį į didžiausią vabzdžių koncentraciją.

    Gulbių sugadinimas garo generatoriu
  • Vakuuminis valymas. Galingi dulkių siurblių modeliai su vienkartiniais dulkių maišeliais gali pašalinti suaugusių vabzdžių ir jų lervų sofos arba lovų paviršių. Po to maišelį reikia išmesti ir sudeginti, kad bugbits būtų sunaikintas.
  • Temperatūrinis apdorojimas. Įkandama klaida praranda savo aktyvumą ir miršta -18 ° C temperatūroje, o mirtinai mirksi + 50 ° C temperatūroje. Jei langas yra žiemos, tada sofą ir lovos galima užšalti keletą valandų. Tačiau patogiau ir efektyviau naudoti garų generatorius. Efektyvi ir galimybė nudegti verdančiu vandeniu, bet po to baldai ilgai ir kruopščiai išdžiūti.

Patarimai! Chemiškai apdorotos sofos ir miegamosios lovos nerekomenduojama valyti per artimiausias dvi dienas. Atsižvelgdama ilgą laiką, būtina su dulkių siurbliu ir drėgnu skudurėliu sumirkytu vandens ir sodos tirpalą (4: 1) pašalinti visas organizacijas parazitų.

Tradiciniai sofos valymo būdai nuo blakstienų

  • Rankinis sunaikinimas. Galite pašalinti klaidas, gaudydami ir sunaikindami kiekvieną iš jų rankomis, tačiau tai nemaloni, ilga ir neveiksminga.

    Veršių dribsnių, skiltelių ir gvazdikų pagalba nuo lovų
  • Liaudies metodai. Per pastarąjį šimtmetį kiaušiniams buvo pageidaujama kovoti su terpentino ir žibalo emulsija. Tačiau šie skysčiai turi būdingą benzino kvapą ir todėl gali sugadinti baldus. Tokių metodų naudojimas ilgesnį laiką paliks nemalonų kvapą butą.
  • Žolinių metodų. Tai liaudies būdas kovoti su sofos parazitais.Jis remiasi augalų, kurie atstumia klaidas naudojimui. Jie investuoja į sofos ir lovos išdžiovintas arba nuplaukite juos su sultinio paviršiaus. Bitkrėslė ir kartusis pelynas turi specifinį kvapą, kuris atstumia klaidas, tačiau tai nėra nemalonus žmonėms.

sunaikinimas bedbugs čiužinys

Gydymas čiužinių klaidų

kartu su kovos su klaidas sofos, turėtumėte atkreipti dėmesį į čiužinio. Paprastai čiužinys mažiau užsikrėsti nei lovoje, nes blakėmis gyvenimo sąlygas yra blogiau, raukšlės ir nepasiekiamas vietos, sofos daug daugiau. Tačiau tam, kad visiško sunaikinimo klaidų, todėl svarbu ją gydyti.

Ar tai geriausias su cheminių medžiagų pagalba. Nieko ypatingo naikinimas bedbugs čiužinys ten. Be vaistų, puiki priemonė ir gali būti tradicinis karštas vanduo. Su juo jūs galite gydyti visą čiužinį į vonios kambarį.

Kitas geras variantas čiužinio gydymo - visuomenės skalbimo ir džiovinimo mašinos. Atminkite, kad čiužinys turi pratęsti aukščiausiu temperatūros. Sausas pageidautina du kartus.

kaip sofa ir yra apdorojimo specialistų paslaugos