Par anīsa eļļu utu izmantošana

Decembris 2018

Video: Auto24 Rally Estonia 2012 (ASRTmedia) (Decembris 2018).

Anonim

Eteriniai anyžių aliejus yra puikus papildoma priemonė kovoje su utėlių, dėl aštriu aitriai kvapo. Jis naudojamas kaip prevencija pirminis ar pakartotinio užsikrėtimo būdais, taip pat už kelių suaugusiems panaikinimo, netyčia sugautų plaukus. Deja, vaistas negali visiškai išgydyti pedikulozės, deja. Todėl dažniausiai jis vartojamas po gydymo rimtesnėmis priemonėmis.

Eterinis aliejus anyžių aktų parazitų, taip pat kitų Insekticidams naftos sprendimus, tai yra, sulėtinti natūralų procesą savo įprastą gyvenimo veiklos, taip sutrikdyti veisimo procesas. Ani veikia vabzdžių nervų sistemą, lėtina jo judėjimą. Todėl po plaukų elgesio atrodo, kad medžiaga pakankamai laiko mechaninio sunaikinimo parazitų kruopščiai šukavimas storio šukos.

naudojimo būdai anyžių aliejaus utėlių

Nuo seniausių laikų iki šių dienų naudojamas anyžių aliejaus plaukų utėlių kaip utėlių prevenciją. Patartina tvarkyti plaukus į vaiką, kuris eina į sporto klubus ar šokių, kur yra didelė rizika, kad infekcija per bendrą kilimėliai ar kitų dalykų. Šiuo atveju netyčia įstrigęs parazitas greitai paliks gydomus plaukus.

Norėdami išvengti pedikulozės, jį galima naudoti pridedant kelis lašus į įprastą šampūną ir reguliariai jį naudojant. Kitas būdas yra purkšti plaukus savaime paruoštu purškimu. Norėdami tai padaryti, įlašinkite kelis lašus vaisto į vandenį ir padėkite į purškimą. Prieš eidami į viešąją vietą, purškite ant galvos.

Dėl savo sudėtyje esančių aktyvių ingredientų anizo eteris teigiamai veikia galvos odą, turintis priešuždegiminį poveikį. Todėl jis dažnai naudojamas po neigiamo agresyvių insekticidų poveikio.

Anizio aliejus iš utu - naudojimas namuose

Norint tinkamai naudoti anizų aliejų nuo utėlių, būtina jį naudoti kartu su kitais vaistiniais preparatais, turinčiais ryškų insekticidinį poveikį. Visiškai pašalindami utles ir nius, tik vienas eterio aniis neveiks, nes jo veiksmams jų nepavyks sunaikinti.

Namuose paprasta naudoti augalinius esterius nuo utėlių. Norėdami tai padaryti, tiesiog pridėti porą lašų plaukų priežiūros gaminiuose, pvz., Šampūnuose, balzamuose, geliuose ir purškikliuose. Reguliariai vartojant vaistą, parazitų užkrėtimo tikimybė yra žymiai mažesnė net esant artimam kontaktui.

Etiero anīso aliejus yra ne tik pedikulozės vaistas, bet ir puikus liaudies gydytojas už labai prieinamą kainą. Tai padeda su bronchitu, galvos skausmais, skrandžio ligomis ir peršalimo ligomis. Norėdami gydyti ligas, reikia išmesti keletą lašų anīsų į aromatinį žibintą arba drėkintuvą ir palikti jį per naktį.

liaudies gynimo utėlių

yra ir kitų liaudies gynimo priemonės kovai su plaukų parazitų Be eterinių aliejų, efektyviau ir tikslingai:

  • čemerys vandens;
  • žibalas, praskiestas alyvuogių arba kokosų aliejumi;
  • šviežiai spaustos spanguolių sultys;
  • svogūnų ir česnakų sulčių mišinys, praskiestas vandeniu;
  • dulkių muilas.

Kai naudojant populiarius metodus galvos utėlių gydymo reikėtų nepamiršti ir kontraindikacijos, kaip kai kurie iš jų yra labai agresyvus link galvos ir žmonių sveikatai apskritai. Pavyzdžiui, anizo olynas nuo utėlių, priešingai nei kitoms liaudies medžiagoms, turi teigiamą poveikį plaukams. Po sistemingo naudojimo plaukai įgauna šilkinį blizgesį ir elastingumą. Ką negalima pasakyti apie žibalą, kuris po pirmosios panaudojimo pjauna plaukus. Tai liudija daugybė nuomonių apie žmones, kurie patys bandė skirtingomis priemonėmis prieš uosis ir nitus.

Atsiliepimai anyžių aliejaus utėlių

Žmonės, kurie išbandė ant savęs veiksmų anyžių eteris, pažymėjo reikšmingą pagerėjimą plaukų būklę po pirmojo prašymo. Šiuo atveju ji veikia utėlių su mažesniu jėga. Po gydymo galvos medžiagos nesumažino parazitų skaičių, bet labai sumažintas greitis judėjimo, kuris leidžia jiems efektyviau šukos šukutės. Be to, anizikos eteris greitai pašalina sudirginimą po vabzdžių įkandimų ir šukavimo. Atsiliepimai tėvai, kurie gydomi savo vaikų galvas prieš einant į viešose vietose su šio narkotiko rodo aukštą apsaugos nuo atsitiktinio kontakto su asmenimis.