Svarīgs ir jautājums: kā izskatās utu un nits

Novembris 2018

Video: Breaking2 | Documentary Special (Novembris 2018).

Anonim

parazitinės ligos, kurią sukelia utėlių vadinamas Zawszenie. Deja, daugelis nežino, kaip utrys atrodo, todėl jie negali iš karto įrašyti savo buvimo. Labai svarbu žinoti apie šią problemą.

Daugelį žmonių paveikia pedikuliazė, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Ypač tie, kurie nuolat viešose vietose ir bendrauja su daugybe kitų žmonių. Iš esmės tai yra vaikai, nes jie gali glaudžiai bendrauti su savo bendraamžiais ir keistis asmeniniais daiktais, nesuvokdami to, kas yra už visa tai.

Utėlių esate asmuo, kuris gali būti 3 versijos:

 • Kabantys
 • Žmogaus galvos skausmas
 • arba gaktos ploschitsa

Pagrindinės vietos utėlių užkrėtimo yra darželiai ir mokyklos. Tai yra lengva pasiimti uosis viešose saunose, vonios ir patalynės, kurias siūlome traukiniuose ir viešbučiuose. Dauguma žmonių gauna galvas utėlių.

Kaip žmogaus utėlė atrodo ant galvos

Daugelis pacientų net nežino, kas atrodo kaip kaklo ir utėlių. Todėl liga nėra iš karto nustatyta. Ypač jie veikia pakankamai greitai ir turi apie 23 cm per minutę greitį. Mums sunku juos pamatyti mūsų plaukuose.

vabzdžių ilgis siekia 3 mm, jie veikia 6 pėdų, o jų balsva arba pilkšvos spalvos. Tokia spalva padeda jiems sėkmingai užslėpti nuo galvos odos ir šviesių plaukų.Kiaušinius, kuriuos jie suplako, vadinasi "nits". Devyni žmonės, kuriems reikia galvoti apie žmogų, yra gana paprasti. Žmogaus galvos parazitai priveržiami prie plaukų dideliais kiekiais. Spalvų spalvos geltonos ir baltos spalvos. Krūtys yra klijuojamos plaukams su specialia medžiaga taip tvirtai, kad atsikratyti jų yra gana sunku.

Nitų parametrai yra gana maži - 1, 5 mm. Paprastai nitų ir utėlių yra ant plaukų, bet kartais jie atrodo ant blakstienų ir antakių. Žmogaus dumblas gali gyventi apie tris savaites plaukuose. Jei tai ne galvos, jis miršta per dieną, o NIT po dviejų savaičių, nes ji neturi prieigos prie maisto šaltinio - kraujo.

Jei pūsleliai panašūs į pleiskaną, negalima pasakyti suaugusio vyro. Ji turi šonkaulį, kuris geria kraują. Ant kiekvieno iš šešių letenėlių yra mažas letena, kablys, ji tvirtai laikosi prie plaukų. Visos šios adaptacijos padaro utėlių ant plaukų viską, ko reikia jų gyvenimo procesui.

Pediculus humanus ir jos gyvybinės funkcijos

kūrimas, plaukų žmones, šie vabzdžiai turi tam tikrų plėtros etapus:

 • nitų - kiaušiniai subrendusių individų
 • Lervos
 • nimfa
 • Suaugusiųjų vabzdžiai - suaugusieji

Pasirinkite speciali medžiaga, moterys pritvirtina plaukus. Jie palaipsniui virsta lervomis. Devynių dienų brandinimas kyla per dvidešimt dienų.

Ciklas laikas plėtros glindų į suaugusiųjų parazitas priklauso nuo terpės, kurioje jie auga temperatūros. Optimalus temperatūros režimas yra 35 ° C. Suaugusioji moteris gali atidėti daugybę krūtų, todėl jie greitai padaugėja.

Ūlos mityba

Suaugusių utėlių reikia valgyti tik žmogaus kraują.Sugirdydamas savo grobį, jis išskiria specialų fermentą, kuris apsaugo nuo greito kraujo krešėjimo. Tai sukelia stiprų niežėjimą, o paskui galvos galvos paraudimą. Niežėjimas pasireiškia po poros savaičių po parazitų užkrėtimo. Padėtis pablogėja, jei žmogus pradeda nekontroliuojamai šuktelėti įkandimus, nes jų infekcijos tikimybė yra didelė.

"Weice habitat" ir "Nit

Mes jau supratome, kaip riesai ir nosis atrodo jūsų galvoje, dabar jūs turite sužinoti, iš kur jie ateina. Pedikulozės priežastys yra tokios:

 1. Elementalinė higiena nėra stebima. Negalite naudoti svetimų asmeninių higienos priemonių. Tada jie yra asmeniniai, todėl juos gali naudoti tik vienas asmuo. Šiuo atveju mes kalbame apie šukos.
 2. Dažnas ryšys su daugybe žmonių. Žmonės, kurie yra didelėje kitų žmonių grupėje, turi didesnę riziką susirgti liga.
 3. Mažai sanitariniai ir ekonominiai rodikliai kai kuriose pasaulio šalyse, pavyzdžiui, Indijoje ar daugelyje Afrikos šalių.
 4. Glaudus ryšys su užsikrėtusiu asmeniu. Tai daugiausia taikoma vaikams. Kaip visi žino, maži vaikai nerūšija linijos tarp perteklinės erdvės ir išorinio pasaulio, todėl jiems gresia pavojus.

Kadangi yra 3 žmogaus utėlių rūšys, jų galima rasti šiose vietose:

 • Galvos utėlių yra ant galvos ir jos plaukų. Dirvos yra ties patys plaukai tam tikru atstumu nuo galvos paviršiaus. Orai užkrečiamos odos maistui. Po to, įkandimai lieka galvos odoje, gali atsirasti dirginimas ir stiprus niežėjimas.
 • Nugaros uosis yra drabuzėse, tose vietose, kurios liečiasi su žmogaus kūnu.Tai yra dėl mitybos poreikio. Tokios vietos gali būti apykaklės apykaklė, marškiniai, apatiniai marškiniai, rankovių alkūnės sąnario srityje, kelnės kelio sąnario vietoje.
 • Gaktos utėlių yra ant plaukų gaktos srityje, genitalijų, anus. Taip pat gali pasirodyti zonoje paakių dugnų ant krūtinės, jei yra tankus plaukų sluoksnis.

Pedikulozės ir gydymo metodai

Jei nustatote, kad ant galvos ar kūno yra utėlių ir niežų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba gydykite save. Bet taip pat pageidautina daryti arba prižiūrėti eksperto. Jei jūsų šeimos nariai taip pat kontraktų dėl pedikulozės, jie turėtų būti gydomi su jumis. Geriau tai padaryti tuo pačiu metu kaip ir visa šeima, kad išvengtume ligos atkryčio.

Tinkamos pedikulozės gydymo būdai:

 1. Visus drabužius, dėvėjusius infekcijos ir ligos metu, atidarykite 55 ° C ir aukštesnėje temperatūroje. Tada gludinkite skalbinius, kad galiausiai atsikratytumėte gyvų parazitų.
 2. Vaistinėje įsigykite vaistų nuo utėlių ir nuluptų, prieš tai pasikonsultavę su gydytoju - trichologu, nei galėtumėte gydyti galvas nuo utėlių ir niežų.
 3. Jei praėjus dvylikai valandų po gydymo, plaukai išgyventi plaukuose, tada reikia šuktelėti galvą mažu šuku. Tuo pačiu metu pašalinami ne tik mirę, bet ir gyvi parazitai.
 4. Jei vaistas neveikia uosis ir jis išlieka aktyvus, turite kreiptis į specialistą, kad jis patartų kitą priemonę.
 5. Po dešimties dienų vaistą reikia pakartotinai naudoti.
 6. Jei po 20 dienų visi parazitai išnyko, gydymas buvo sėkmingas.

Drabužiai yra pakankamai mažas padaras, kurį sunku matyti plika akimi.Jei žinote, kaip jis atrodo utėlių ir glindų ateityje nenorite sumaišykite juos su kitais namų ūkio kenkėjų. Būtina būti raštingi ir rimtai atsižvelgti į jūsų sveikatą.

Ankstyvas požymių utėlių ir laiku gydyti, gali padėti jums išleisti mažiau pinigų ir pastangų kovoti su juo. Ką daryti, jei gydymas yra neveiksmingas, o utėlių namuose nėra? Jums reikia eiti į ligoninę ir paaiškinti savo padėtį specialistui. Galbūt vaistas, kurį naudojate, nėra parazitams mirtinas. Ir svarbiausia, gal tai tau netinka. Gydytojas supras ligos atsiradimo priežastis ir gydymo trukmę. Žinoma, gydymas gali būti atidėtas, tačiau geriau kentėti, nei palikti bet kurį jūsų plaukų pavyzdį.

Puikios požymių utėlių ir glindų:

 • žmogiškosios utėlė spalva
 • kaip utėlė atrodo
 • jie gali atsirasti blakstienų

Ankstyvas požymių utėlių ir laiku jos gydymą padės jums išleisti mažiau pinigų ir jėgos kovoti su juo. Padeda sumažinti kenkėjų veisimą.

Ką daryti, jei gydymas yra neveiksmingas ir utėlių nerodomi namuose, jums reikia eiti į ligoninę ir paaiškinti savo situaciją specialistą. Jis supras gydymo priežastis ir trukmę. Žinoma, gydymas gali būti atidėtas, tačiau geriau kentėti, nei palikti bet kurį jūsų plaukų pavyzdį.