Svarīgs ir jautājums, vai utis dzīvo krāsoti mati

Novembris 2018

Video: Jacqueline Kennedy: White House Tour - Documentary Film (Novembris 2018).

Anonim

Uosis - tai tikrai neigiamas reiškinys. Uosis sukelia sunkų diskomfortą, nes galva niežtinasi nuo įkandimų ir užsandarina raudonomis niežtinančiomis dėmėmis. Taigi, labai svarbu rasti priemonę pašalinti šiuos parazitus. Yra daug būdų, kaip atsikratyti šių vabzdžių. Leiskite sužinoti, ar utėlių gyvena be dažytų plaukų ir dažyti. Ir ar galima atsiimti uosis. Taip pat svarbus klausimas: ar po sunaikinimo gali vėl pasirodyti dėmėtojas.

Pradėkime nuo to, kad šie vabzdžiai gali pradėti bet kurį žmogų. Ir jie nenori palikti savo paūmėjimo vietos ar net mirti. Prieš pradėdami svarstyti sunaikinimo būdą, verta prisiminti jų atsiradimo priežastis.

Pagrindinis būdas užkrėsti utukes yra juos perkelti "nuo ligos galvos iki sveiko". Tai reiškia, kad juos gali sukelti kontaktas su asmeniu, sergančiu pedikuliu. Yra daug perdavimo būdų. Labiausiai pažeidžiami vaikai. Taip yra dėl to, kad kasdien vaikai lanko viešąsias vietas, pavyzdžiui, vaikų darželius ir mokyklas, kurios yra neatskiriamai susijusios su glaudžiais ryšiais su kitais vaikais.

Būtina naudoti dažus, kaip atsikratyti parazitų priemonių

Jei nuspręsite atsikratyti utėlių ir glindų, tai geriau pasirinkti specializuotus produktus už tokių parazitų pašalinimą. Pedikuliazė yra rimta liga, todėl reikia specializuoto gydymo. Tačiau tradicijos, kurios atėjo pas mus iš mūsų senelių, daro pačius koregavimus.Ustos yra įmanomos liaudies gynimo priemonių pagalba. Tiesą sakant, kai kurie žmonės naudoja plaukų dažymą kaip metodą, kaip atsikratyti niežų ir utėlių, ir tai tikrai padeda, kai kurie liudijimai tai patvirtina. Vis dėlto šis metodas toli gražu nėra efektyvus.

Kaip dažais dirba dažai

Ar plaukų dažai žudo utėlę? Viskas priklausys nuo to, kokį dažiklį naudosite. Pavyzdžiui, natūralios medžiagos greičiausiai neturės kenksmingo poveikio nitams ir utėms. Tačiau kai kurie komponentai gali padėti atsikratyti kenkėjų.

Kaip plaukų dažai žudo utėlių? Pigmentai, kurie tiesiogiai keičia spalvą, jokiu būdu neveikia. Vienintelis dalykas, kuris gali atsitikti, yra nedidelis vabzdžių spalvos pokytis. Dažnai plaukų spalvose yra vandenilio peroksido, kuris atlieka oksidatoriaus vaidmenį ir naikina natūralius plaukų spalvos pigmentus, tai iš tikrųjų juos pakeičia. Beveik tokiu pačiu būdu ši medžiaga gali paveikti utėlių ar jų kiaušinių chitininį apvalkalą, t. Y. Nitus. Korpusas sunaikinamas, todėl vabzdžiai miršta.

Kai kuriose plaukų spalvose yra ir amoniako. Jis atveria kiekvieno plauko odelių skales ir taip užtikrina maksimalų dažančių pigmentų įsiskverbimą. Apvalkalas, veikiantis šios medžiagos, taip pat gali žlugti. Be to, amoniakas turi aštrų ir stiprų kvapą, kuris atremtų kenkėjus. Jis lieka tam tikrą laiką plaukams, todėl poveikis gali būti vadinamas pailgintu.

Kaip dažyti spalvą

Plaukų dažymas, norint atsikratyti spenelių ir utėlių, atliekamas tiksliai taip pat, kaip ir kitais atvejais, ty pakeisti spalvą.Atidžiai perskaitykite instrukcijas ir vykdykite visas instrukcijas. Griežtai laikykitės laikymo trukmės ir nešiokite pirštines.

pavojus ir grėsmes

Jei Plaukų dažai bus naudojamas utėlių, būtina laikytis tam tikrų atsargumo priemonių ir taisyklių:

  1. Kad procesas veiksmingas prieš galvos utėlių ir glindų pasirinkite dažiklio su amoniako ir vandenilio peroksido. Tačiau atminkite, kad tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų plaukams.
  2. Prieš atlikdami procedūrą, pageidautina atlikti vadinamąjį alerginį testą, kad įsitikintumėte, jog pasirinkta priemonė nesukelia alergijos. Norėdami tai padaryti, įdėkite nedidelį kiekį junginio į riešą ar alkūnę, sulenkite ir palaukite dieną, norėdami įvertinti odos reakciją.
  3. Nenaudokite plaukų, jei nėščių ir utėlių skaičius yra reikšmingas, o jūsų galvoje yra įkandimų. Jei dažyti plaukus galvos, kuri pažeistų sričių, jis gali sukelti stiprų dirginimą arba cheminius nudegimus minkštųjų audinių. Taigi šiuo atveju turėtumėte pasirinkti kitą įrankį.
  4. Po dažymo reikia šukuoti plaukus šiaudine ar šukine su dažais, kad pašalintų visus negyvus nius ir utukes.
  5. Jei procedūra neveiks, neperkunkite. Taigi jūs tiesiog sugadinsite savo plaukus, nors utėlių tikriausiai mirs. Bet vis tiek neturėtumėte rizikuoti.
  6. Daugelis įdomu, ar utėlių gali gyventi dažyti plaukai. Taip, gana, ypač jei procedūra buvo seniai, ir dažai neturėjo ryškių kvapų. Jei dėmės buvo atliktas neseniai, tai tikėtina, kad kenkėjai bus atbaidyti kvapas, taip pat dalelių likusių ant plaukų ir galvos odos medžiagų.
  7. Jei galva po apsigimimo prasideda niežuliu, nedelsdami ją gerai nuplaukite, kad išvengtumėte nepageidaujamų reakcijų. Uros, žinoma, neturite laiko mirti, bet jūs išvengsite dirginimo.

Lazeriai gali mirti po dažymo, tačiau tai ne visada atsitiks. Be to, dažymas gali būti vadinamas kenksmingu plaukams. Jei po procedūros mirė vabzdžiai, jie gali vėl pasirodyti.