Amazing un bīstamas ūdens bugs

Novembris 2018

Video: Elite: Dangerous Return to the Conflux Settlements (Novembris 2018).

Anonim

vandens klaidas galima rasti lėtai tekančio arba sustingusi vandenys Vandens klaidas (backswimmers, riedutininkams ir irklablakės) priklauso bedbugs tvarka. Dažnai juos galima rasti lėtai tekančiuose arba stovinčiuose vandenyse.

Aprašymas vabzdžių

Milžinas vandens klaidą yra didelis. Ilgio ji gali pasiekti 1 cm, forma primena vabzdžių valtis. Parazitas yra protingas plėšikas. Jo nugarėlė yra nudažyta žalia, o ne drėkinama vandeniu. Pagal vandenį gladysh šviečia ir atrodo "lygus", kuris pateisina jo pavadinimą.

Vandens klaidos plaukia pilvą. Tuo pačiu metu jų akys, esančios ant nugaros, žiūri į apačią, ieško grobio. Dažnai skonio tiesiog kabosi prie vandens paviršiaus. Ilgosios kojos leidžia plaukti lovą be didelių pastangų. Jie juos labai protingai valdo.

Milžinas vandens klaida yra didelio dydžio

rūšinė įvairovė

Vandens Striders

Vienas iš labiausiai žinomų vandens klaidų. Jie įvyksta įvairiose vandens telkiniuose, nuo pečių iki vandenynų.

Gladyshi

Suaugusis yra apie 15 mm ilgio. Sparnai yra stogo formos, pilvas yra plokščias. Ultra spalva visiškai priklauso nuo to, kokia naminių paukščių banga gyvena. Pilvo tamsesnis negu elyra. Jei sutrikdysite likusį vabzdą, jis nudžiūks. Atsižvelgiant į tai, jis dažnai vadinamas vandens sode.

Mūsų skaitytojai rekomenduoja!

Norėdami atsikratyti klaidų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller.Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai.

Skaitykite daugiau čia …

"Gladys" kojos yra krūtinės srityje. Vabzdžiai gali judėti sausumoje, tačiau jie atrodo labai nepatogūs. Pilvo gale yra oro burbulas. Jis yra užfiksuotas klaidomis iš paviršiaus ir kvėpuoja gleivėmis. Burbulas taip pat paveikia klaidos plūdrumą.

Sweetheads plaukia atgal. Jie yra plėšrūnai ir linkę medžioti atvirai, o ne nuo užpuolimo. Valgykite glushysh yra įspūdingas, nes judėjimas vandenyje reikalauja didelių energijos sąnaudų. Po valgio, klaidos yra paslėptos netoli vandens augalo, kad nebūtų tapti kitų plėšrūnų auka.

Jei sutrikdysi glaukese ramybę, jis nudžiūks. Atsižvelgiant į tai, jis dažnai vadinamas viskio vandeniu

Gladyse yra plačiai paplitę, nes jie gali skristi per tolimus atstumus. Kilimas iš rezervuaro vyksta be jokios paramos. Pasirodo, kad klaida gali skleisti pilvą. Be to, vabzdys gali prasidėti nuo žemės.

Rappers

Pasiskirsto vidutinio ir šiaurinio platumos. Ilgis gali siekti iki 16 milimetrų. Prisiminkite, bet atsigulkite nugara. Galva yra mobili. Trumpas, visiškai paslėptas po lūpomis. Vyrams yra specialūs varliagyviai ant priekinių kojų, dėl kurių parazitai niūri. Garsas gali būti girdimas, jei esate šalia vandens ir klausykitės.

Klaidos neturi neišardančio proboscio. Jie tiesiog atidaro savo burnas platus ir vairuoti maisto ten su savo priekines kojas. Žoliapjovės veikia net žiemą. Dažniausiai jie pasitaiko stovinčiame vandenyje.Kilimėliai gali greitai išsilieti iš vandens.

Bendrieji faktai apie milžinišką vandens klaidą (video)

Buveinė

Šios rūšies vandens gyventojai paprastai gyvena užaugusiose ir sekliose vandens telkiniuose. Todėl jo atitinkama spalva: šone nukreipta žemyn yra šviesa, o dalis, nukreipta į vandens paviršių, yra tamsi. Kaip rezultatas, klaida tampa nematoma abiejose pusėse, nesvarbu, kaip atrodote.

PASTABA!

Yra trys veiksmingos galimybės greitai atsikratyti gulbės:

 • Dezinfekcijos tarnybos iškvieta (brangus);
 • Pirkimas nebrangios elektroninės repelerijos (1390 rublių);
 • Cheminės medžiagos (abejotinas poveikis).

  Skaitykite daugiau čia …

  Gladys ne tik puikiai plaukia, bet ir gali skraidyti. Todėl jis gali būti matomas lietaus dubenyse arba įvairiuose vandens telkiniuose (jis plaukioja iš vienos į kitą). Gladysas gali skristi naktį ir šviesos žibintu.

  Pavojus žmonėms

  Vandeniniai pomidorai yra pavojingi žmonėms. Jų įkandimai yra labai skausmingi, todėl parazitus dažnai vadina vandens veislėmis.

  Žygiai panašūs į gladyshes, bet plūduriuojasi aukštyn su nugarėlėmis

  Paskirti įvairių rūšių vandens vabzdžiai. Taigi, didžiausias atstovas - milžiniška belostoma - gali valgyti žuvų kepsnius ir mažus varlės. Tuo pačiu metu ji labai įkando, kas sukelia didelių nepatogumų asmeniui.

  Nepaisant to, verta paminėti, kad klaidos įkando tik savigynos tikslu. Jei nenorite jų paliesti, jie niekam nedaro žalos asmeniui.

  Kitos vandens gyvūnų rūšys, kurios gyvena vandenyje, palieka labai nemalonų kvapą savo rankose. Tai yra šie parazitai:

  • klaida yra bloga klaida;
  • bug-stinker;
  • Italijos skydas.

  Nerekomenduojama jų paliesti. Jei bandote pašalinti vabzdžius iš namų, būkite atsargūs.

  Vandens skaitikliai nėra grėsmė žmonėms. Jie yra nedideli, todėl jie beveik nekenksmingi. Kalbant su gulbėmis, maudymosi metu gali atsirasti visiškai atsitiktinai. Jei kyla problemų, tiesiog gydykite žaizdą žalia.

  milžinas belostoma - gali valgyti žuvų mailius ir nedidelis tvenkinys gyventojų

  Bet kai kuriais atvejais, vandens Striders gali būti pavojinga - jei jie gyvena atogrąžų šalyse. Tokie spygliukai turi šnipą, o jų įkandimas gali būti panašus į bičių skausmą. Pažeista galūnė gali išsivystyti ir skausmas išlieka valandą. Kartais gali būti alergija, o tai reiškia, kad jums reikia vartoti antihistamininius preparatus.

  Įdomūs faktai

  • Atrodo, kad klaidas daryti ne tik blogas kvapas ir įkąsti, bet gali užaugti iki 15 centimetrų ilgio. Lygyje tokie parazitai negali būti patenkinti, tačiau juos galite matyti, kai maudosi vandenyje.
  • Baltos mamutai plaukioja gerai ir turi specialius kabliukus ant jų priekinių lazdų. Jie užfiksuoja ir nustato grobio poziciją.
  • Neatidėliotinais atvejais gali skristi vandens vabzdžiai.
  • Klaidos dažniau įkando žmones pirštais ar pirštais. Bet jų įkandimas yra labai skausmingas.
  • Didžiosios klaidos, kaip taisyklė, gyvena atogrąžų šalyse - Indijoje, Rytų Amerikoje, Tailande. Kartais jie randami Amerikoje, Floridoje. Vietiniai gyventojai skamba parazitams "erkių aligator". Kliūčių buveinė yra kanalai ir rezervuarai.
  • Vandeniniai parazitai yra tikri plėšrūnai. Kadangi jie yra įspūdingo dydžio, jų grobis gali tapti žuvimi ir pelargoniais. Klaida sėdi ant dumblių ir atsekina grobį.Po to, kai vabzdys mato žuvį, jis pritraukia grobį su priekinėmis erkėmis ir atneša ją į burną. Tada klaida injekuoja į nukentėjusiojo kūną nuodus, kurie suskaido jo vidinius organus. Be to, parazitas tiesiog sunaikina grobio kūno turinį.
  • Kvėpavimo vamzdeliai yra kempinių kvėpavimo organai. Jie yra pilvo priekyje. Kadangi po vandeniu parazitas negali kvėpuoti, jis periodiškai plūduriuoja į paviršių.

  Mūsų išteklių puslapiuose rasite atsakymą į klausimą: kokia yra klaidų kareivių žala ir kaip jie gali atsikratyti jų.

  vandens klaidų rūšys (vaizdo įrašas)

  Paukščiai gali gyventi ne tik ant žemės, bet ir vandenyje. Yra keletas rūšių vabzdžių - šukos, gladyses, vandens skaitikliai. Buveinė - tvenkiniai su stovinčiu ar ramus vandeniu. Įdomu tai, kad vandenyse gyvenančios klaidos gali skristi, o kartais ir už tinkamus atstumus. Pavojus vabzdžiui priklauso nuo vabzdžių dydžio. Kuo didesnė klaida, tuo apčiuopiama bus jos įkandimas.