Aerosol reid (raid) bedbugs

Novembris 2018

Video: How to Get Rid of Bed Bugs, Step 4 / 4: Spray & Powder Cracks & Crevices (Novembris 2018).

Anonim

Vienas iš populiariausių priemonių bedbugs yra purkšti RAID, kuris pasirodė rinkoje prieš kam nors kitam. Produktas skirtas naudoti vietinėje aplinkoje.

Sudėtis

sudėtis Reidas aerozolis apima šias veikliąsias medžiagas:

Mūsų skaitytojai Choice! Kovojant su klaidomis, mūsų skaitytojams patariama Pest-Reject repeller. Elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos, kurių efektyvumas 100%, susiduria su kilpomis, tarakonais ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau skaitykite čia …

 • cipermetrino (0, 1%) - veiksmingas insekticidas nuo dalys yra piretroidai grupei. Paralyžiauja gniužulai, patekę į nervų sistemą. Medžiaga yra veiksmingiausia per 24 valandas. Bendras veikimo laikas yra 15 dienų, o kiekvieną dieną efektyvumas mažėja.
 • praletrino (0, 03%) - piretroidas su panašiu mechanizmu veiksmų bedbugs.
 • Imiprotrinas - padidina kitų piretroidų poveikį.

Veikimo principas

Raidas turi virusinį poveikį parazitams. Veiklioji medžiaga, nukritusi ant lovų kūno, naikina nervų sistemą. Užkrėstas asmuo, per kontakto su kitais, nuodų visus gyventojus.

yra unikalus bruožas Reid trukmė - apie 15 dienų po gydymo, tai yra labai ilgas aerozolių.

Privalumai :

 • Lengva naudoti. "Raid aerosol" yra labai paprasta naudoti ir nereikalauja jokio išankstinio paruošimo.
 • Aukštas efektyvumas. Veikliosios medžiagos greitai sunaikina gumbeles.
 • Ilgalaikis, nesusijęs su aerozolių produktais, kuris išskiria "Reid" nuo analogų.
 • Saugumas. Jei laikotės visų naudojimo taisyklių, produktas nesukels pavojaus žmonėms ir naminiams gyvūnėliams.

Trūkumai :

 • Aštri, gudrus kvapas.
 • Plėvelė lieka ant paviršių, ją reikia nuplauti muilu ir natrio tirpalu, tai neutralizuoja nuodų poveikį.
 • Kaip ir visos universalios priemonės, "Reid" yra mažiau efektyvus nei preparatų, skirtų siaurei kovos su spygliuočių profiliu. Nors bedabegų populiacijoje nėra daug, lėšos yra tinkamos reikalingam rezultatui.

Paruošimas perdirbimui

 • Kambaryje valomas dulkių siurblys ir drėgnu skudurėliu.
 • Baldai turėtų būti pašalinti iš sienų, kad būtų lengviau pasiekti galines sienas ir grindjuostes.
 • Kilimai, paveikslai ir kiti papuošimai pašalinami iš sienų. Pažvelkdami į kiaušinių įdėjimą, jas reikia pašalinti dulkių siurbliu, tada ši vieta yra gydoma.
 • Pašalinkite minkštas dalis iš sofų ir lovų. Patalpinkite patalynę esant maksimaliai temperatūrai, padėkit švarią ar užšalę porą dienų gatvėje.

Naudojimo instrukcija

Kraunasi …

Aerozolių sauga žmonėms ir gyvūnams nereiškia, kad nereikia laikytis paprastų apsaugos priemonių.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Norėdami atsikratyti spuogų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Skaitykite daugiau čia …

Naudojimo sąlygos :

 1. 1Puspaudžiant, naudokite gumines pirštines, medicininę kaukę ir chalatą.Jei gydymo patalpa yra didelė ir ilgą laiką lieka gydymo vietoje, reikia naudoti respiratorių, kad būtų išvengta alerginės reakcijos dėl mažų lašelių patekimo į kvėpavimo takus.
 2. 2 Patalynė, indai, vaikų žaislai supakuoti į maišus, todėl jie negauna kenksmingų medžiagų. Visa tai reikės gydyti karštu vandeniu ar garais.
 3. 3Dispray įrankis tik tada, kai langai yra atidaryti.
 4. 4Patalpų metu apdorojimo metu žmonės ir gyvūnai neturi būti. Būtinai uždengti terariumą ar akvariumą. Pastarajame kompresorius turi būti išjungtas.
 5. 5 Prieš vartojimą suplakite, kad veikliosios medžiagos gerai išmaišytų. Laikykite ištemptoje rankoje 30 cm atstumu nuo naudojimo vietos. Nepurkškite produkto vienoje vietoje ilgiau nei dvi sekundes, nes dėl to gali susidaryti dėmės. Purškimas yra susijęs su konkrečia buveine, kur yra spygliuočių, purkšti į orą nėra prasmės.
 6. 6 Nepalikite balionų su produktu tiesiogine saulės spinduliais, nepurškite šalia atviros liepsnos ir kitų veikiančių šildymo prietaisų.
 7. 7Nepraleisti kambaryje, jei darbas baigtas. Būtina plauti ir praplauti burną, atidaryti langus ir palikti kambarį bent pusvalandį. Paviršiai turi gerai išdžiūti. Didžiausią poveikį Reid valyti nereikia dviejų savaičių. Išimtis - kontaktiniai paviršiai (viryklė, stalai, kėdės, durų rankenos). Jie turi būti nuplauti muilo tirpalu.
 8. 8 Patekus į akis, gerai nuplaukite vandeniu.