Sastāvs un darbība ekokillera

Novembris 2018

Video: Neoficiāli zināms iespējamais NEPLP sastāvs (Novembris 2018).

Anonim

Ekokiller - naujos kartos insekticidas į Rusijos rinką. Jo unikalumas yra tai, kad veiksmų šio miltelių vabzdžiams principas skiriasi nuo standartinio preparatų.

Ekokiller Tai gali veiksmingai pašalinti tiek bendrą vabzdžių (dvuhvostok, skruzdėlės, amarai ir tt), ir naudojamas su "chemijos" tarakonų ir blakėmis.

Sudėtis ir veikimas Ekokillera

kompozicija apima Ekokillera apdorojimo tiesų tam tikru būdu žvyras (kilzegur, kalnų miltų) - kuris yra smėlio spalvos miltelių, kurių dalelių dydis yra 10-35 mikronų. Paimk jį į akmenis.

Po kontaktas miltelinių dalelių ant vabzdžio kūno sugadinti savo išorinių dangos. Tiesiog Ekokiller gabalai apsauginis sluoksnis vabzdžių ir pradeda sugeria drėgmę iš visą savo kūno. Už kelių valandų kenkėjų miršta nuo dehidratacijos (dehidratacija). Efektyviam veikimui narkotikų pakankamai vabzdžių Stained miltelių.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovojant su klaidomis, mūsų skaitytojams patariama Pest-Reject repeller. Elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos, kurių efektyvumas 100%, susiduria su kilpomis, tarakonais ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau skaitykite čia …

Tuo pačiu metu nė vienas iš vabzdžių negali kurti imunitetą Ekokilleru, nes poveikis vyksta mechaniškai, o ne naudojant nuodus (tai gali priprasti prie).Mineralinės dalelės gali pakenkti bet kokio vabzdžio apsauginiam vaško sluoksniui. Parazitas gali išgyventi tik tada, jei jis bus požiūriu 100% drėgmės galės išvalyti milteliai ir pereiti prie vandens šaltinio baigti regeneraciją apsauginio sluoksnio. Todėl praktikoje išgyvenimo tikimybė siekti nulio.

Eko žudikas gali veiksmingai kovoti su lervomis (nimfa), bet ne žudo kiaušinius dėl lovų klaidų. Reikia žinoti, kad apdorojus butą, suaugusieji iš miego miršta, tačiau iš išlikusių kiaušinių pasirodys nauji kiaušiniai. Todėl, norint visiškai pašalinti parazitą, gali užtrukti šiek tiek daugiau nei savaitė.

Su tokiu veiksmingu darbu, "Ecokiller" insekticidas geriausiai skiriasi nuo kitų vaistų rinkoje. Jo unikalumas priklauso nuo to, kad "Ecokiller" sudėtyje nėra nuodų ir nesukelia alergijos. Apdorojant patalpas, vaikai, gyvūnai ir žmonės, linkę į alergines reakcijas, gali likti patalpose. Be to, ore nėra kvapo ir toksiškų teršalų. Apdorojus sodą ir ekologinį sodą "Ecokiller" neturės įtakos derliaus ir augalų kokybei.

Silicio dioksidas, iš kurio susidaro milteliai, yra inertiška (neutrali) medžiaga. Kuris reiškia - visiškai saugus ir nekenksmingas odai ir žmonių ir naminių gyvūnėlių gleivinėms. Jo saugumas papildant mokslinius tyrimus įrodo, kad apdorotas diatomitas yra naudojamas medicinoje ir kosmetologijoje kaip absorbcinis ar mineralinis papildas dietoje.

Tačiau nepamirškite įprastų saugumo priemonių: tvarkydami kambarį, naudokite respiratorių ir akinius. Kai milteliai nurijami, akis reikia nuplauti.

Vienintelis "EkoKiller" trūkumas yra tai, kad po vabzdžių sunaikinimo, apdorotoms patalpoms bus reikalingas bendras valymas. Milteliai smėlio spalvos turėtų būti pašalintos iš visų paviršių ir grindų, naudojant įprastas skalbimo priemones.

sode ar daržovių sode reikėtų prisiminti, kad Ekokiller (kaip ir bet kuris insekticidas) nužudo visus vabzdžius, įskaitant naudingas. Todėl pabarstykite augalus ir dirvožemį turi būti subtilus.

Kaip naudoti Ekokiller

Nust vabzdžių kaupimo vietos (pavyzdžiui, čiužiniai, kartu grindjuoste, plyšių, virtuvės plotas ir kt.).

Šiose vietose supilkite Eokiller miltelius. Kad vabzdžiai ant lovos nepatektų, kojas sudėkite į talpyklą su milteliais. Taigi parazitai bus sugadinti, o jūsų miegas nebus sutrikdytas.

Geriau apsodinti sodą vėjuotame ore be kritulių. Tačiau net po lietaus Eko žudymo milteliai nepraranda savo savybių.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Norėdami atsikratyti spuogų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Skaityti daugiau čia …

"Ecokiller" yra unikalus šiuolaikinis insekticidas. Pirma, tai visiškai saugu žmonėms ir augintiniams. Antra, jis veiksmingai susidoroja su visais kenksmingais vabzdžiais. JAV naudoja daugiau nei vieną dešimtmetį šio narkotiko analogų. Dabar yra galimybė įsigyti Rusijos produkciją už prieinamą kainą.