Labot kļūdas cucaracha

Novembris 2018

Video: Kent Hovind - Seminar 4 - Lies in the textbooks [MULTISUBS] (Novembris 2018).

Anonim

cucaracha - tai įperkamas ir veiksmingas insekticidas prieš klaidų. Jis yra miltelių pavidalo, kuris prieš naudojimą turi būti praskiedžiamas vandeniu. Kukarachu geriausia laikyti tamsioje vietoje esant sudėtingai temperatūrai kambario temperatūroje. Šis vaistas yra labai toksiškas, todėl, dirbdamas su juo, turite laikytis visų taisyklių, kurios nurodo nurodymus.

Sudėtis

Du preparatai yra įtraukti į vaisto sudėtį. Tai yra cipermetrinas ir malationas.

cipermetrino - toksinė medžiaga, kuri sukelia paralyžių vabzdžių centrinę nervų sistemą. Malitjonas taip pat yra veiksmingas nuodus, blokuoja nervinius impulsus ir nervinių grandinių sulaužymą. Dėl šių dviejų medžiagų naudojimo atsiranda sinergetinis poveikis, o klojinių pašalinimas yra veiksmingesnis.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovojant su klaidomis, mūsų skaitytojams patariama Pest-Reject repeller. Elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos, kurių efektyvumas 100%, susiduria su kilpomis, tarakonais ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau skaitykite čia …

Instrukcijos naudojimui

cucaracha paskiestame forma patogumui gali būti dedamas į specialų purkštuvu. Naudojant purkštuvą, daug lengviau atlikti gydymą.Ranka su balionu turėtų būti laikoma 20 centimetrų atstumu. Reikia turėti potencialias buveines gulbėms. Dažniausiai šios vabzdžiai įsikuria minkštuose balduose, įtrūkimuose, pagal užsklanda ir grindjuostes ventiliacijos grotelėse. Kai pirmasis gydymas trunka maždaug dvi savaites, būtina pakartotinai jauti, net jei vabzdžiai nebuvo pastebėti per visą laikotarpį.

Kaip praskiesti

Prieš vartojimą miltelius reikia praskiesti vandeniu. Norėdami tai padaryti, paruoškite specialų konteinerį ir šaukštą, kad sumaišytumėte produktą. Baigę procedūrą, visi indai turi būti sunaikinti. Vanduo turėtų būti kambario temperatūroje. Atskieskite vaistą tokiu santykiu: už kiekvieną panaudoto vandens litrą 2. 5 g Cucarachi. Kai du komponentai yra prijungti, turite juos atsargiai sumaišyti.

Tas faktas! Cucaracha yra 50 ml. už kvadratinį metrą. Tačiau apdirbant medieną ir fanerą, produkto suvartojimas padidėja, į kurį reikia atsižvelgti skaičiuojant ir ruošiant tirpalą.

Atsargumo

Cucaracha preparatas - labai toksiškas, todėl dirbant su juo reikia imtis atsargumo priemonių.

Proceso metu visi langai turėtų būti atidaryti, o svečiai neturėtų būti kambaryje. Būtina pasiimti visus asmeninius daiktus, maistą ir drabužius iš buto, kad jie nepatektų nuodų. Labai svarbu apsaugoti veido, rankų ir odos nuo narkotikų vartojimo, reikia naudoti specialius drabužius ir, jei įmanoma, respiratorių. Jei to neturite, galite jį pakeisti kauke.

Svarbu! Jei po sąlyčio su vaistu bet kuris namų ūkis turi nerimo požymių, pvz., Galvos svaigimą, pykinimą ar migreną, būtina kreiptis į gydytoją.

Privalumai ir trūkumai

Atsisiųsti …

Pliusai:

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Norėdami atsikratyti spuogų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Skaitykite daugiau čia …

  • žema kaina;
  • Nebėra blogo veikimo kovoje su klaidinančiomis klaidomis.

Gydomosios priemonės trūkumai:

  • Didelis toksiškumo lygis;
  • Būtina praskiesti tiksliomis dozėmis;
  • Reikia pakartotinai tvarkyti kambarį.