Kā atbrīvoties no gultas bugs dīvānā

Maijs 2019

Video: The Great Gildersleeve: The Campaign Heats Up / Who's Kissing Leila / City Employee's Picnic (Maijs 2019).

Anonim

Namų gulbės, minkšti baldai yra mėgstamiausias buveines. Ne todėl, kad tamsi ir šilta - jiems šie namų pasirinkimo kriterijai yra antriniai. Taip, ir "lovos klaida" - pavadinimas yra labiau populiarus nei mokslinis ir profesionalus. Visos klaidas, kad minta krauju ir gyvenantys žmogaus būsto, priklauso tos pačios rūšies, vadinamos patalynė, ir jau populiarūs gandai suteikia jiems vardus, "sofa", "Namai" ir kita

Visų pirma minkštų baldų sulaukė klaidas, nes jos vabzdžiai yra arčiausiai maisto šaltinio - miegančiojo. Todėl jie turi judėti mažiau aplink kambarį ir rizikuoti būti pastebėti. Be to, tarp dalių sofos, ypač senas ir labai sudėtingas, yra stora sankryžų, kurios idealiai rojus vabzdžių daug: klaidų dauguma įsitikinę, jausti, kur kontaktas su dviejų paviršių ir nugaros ir pilvo. Kitaip tariant, ten, kur jie arti, yra jiems patogiausia.

Ir, žinoma, sofose ir lovose, lovos yra šiltesnės nei visi, nes šie daiktai saugo žmogaus šilumą. Ne kiekvienas vabzdys gali sau leisti tokią prabanga. Dažniausiai rimta problema yra pašalinti gulbę iš sofos: šie parazitai kartais yra labai atsparūs chemijai ir nepalankioms aplinkos sąlygoms.

metodai pašalinti bedbugs sofa specifiką

Veisimo klaidas iš sofos skiriasi lyginant su vabzdžių veislinių bute ne visiems.

Pirmasis žingsnis yra įsitikinti, kad bedbugs gyventi tik sofos, ir kitose vietose jie nėra plokščia. Paprastai tai atsitinka gana retai parazitai gali net didesniais kiekiais negu sofos, slepiasi grindjuoste, įtrūkimų spintos, po kilimais ir atsilieka, tačiau butų savininkai juos rasti tik ant lovos ir po juo.

Jei nuodugniai patikrinti galimų slėptuvėse nebuvo atskleisti bedbugs buvimą, prasminga dirbti tik sofos.

Kūdikių pašalinimo būdai yra nedaug:

  • mechaninis naikinimas arba paprastas vabzdžių rinkimas rankomis. Labai neefektyvus, nemalonus ir ilgas procesas. Bet ir pats pigiausias.
  • Dyfos temperatūros reguliavimas. Geriausias būdas, nes sofa yra mobili. Kukos ir jų kiaušiniai miršta per dieną temperatūroje žemiau-minus 18 ° C ir beveik iš karto miršta esant aukštesnei kaip 50 ° C temperatūrai. Todėl sofą žiemą galima paimti kelias dienas gatvėje arba apdoroti specialiais šilumos įrankiais ar paslaugomis. Efektyvus dugnas valomas verdančiu vandeniu, o po to džiovyklai reikia daug laiko išdžiūti.
  • Sofa apdorojimas cheminėmis priemonėmis. Rinkoje yra daug tokių įrankių, tačiau prieš apsivalant nuo sofos iš lovų klaidų, būtina patalpose rengti specialius renginius. Kai kurie vaistai gali būti toksiški ir pavojingi tiek žmonėms, tiek naminiams gyvūnėliams. Todėl, prieš juos naudojant, rekomenduojama planuoti Nenuolatinių kambario evakuaciją, o tada praleisti sofos tvarkymą pagal instrukcijas. Pagrindinės šiandieninės lėšos - "Dichlofos", "Carbophos", "Executioner", "Perfos", "Raptor", "Reid", "Combat".

Įvairių liaudies vaistų nuo stipraus kvapo žolių rūšies ar tinko rezultatų paprastai nesuteikia. Ir tokie stiprūs kaip terpentinas, denatūruotas alkoholis ar jų mišinys su actu gali amžinai sugadinti sofą. Žinoma, jie netaikomi, jei naujame sofame rastos lovos klaidos.

Kvepalų kontrolės specialiosioms tarnyboms visada buvo ir bus naudojamasi durele, tačiau tas pats būdas yra brangiausias. Ir jei kitų klaidų, išskyrus sofą, nepavyko apginti kitų namo vietų, būtų neracionalu skambinti specialistais. Lengviau kreiptis į "Karbofos" arba "Executioner" pagalbą.

Kaip spygliuočiai apgyvendinami sofos

Galbūt jus domina, iš kur gulbės kilę iš sofos. Atsakymas paprastai yra gana paprastas: vabzdžiai arba iš kaimynų, arba ant drabužių, maišeliai ar bet kokia technika iš parduotuvių ar svečių. Kai girtas kraujas iš miego asmuo sofos savo naują namą, jie neturi slinkti toli toli, ir likti sofos įtrūkimų pakartoti valgio keletą dienų vėliau.

Vienai moteriai ar dviems ar trims lervoms naujoje sofoje yra pakankamai, kad per kelis mėnesius čia būtų visa kolonija - klaidos dauginasi ir auga labai greitai. Tai gali net sudaryti įspūdį, kad spintelės likviduojamos sofoje per naktį. Ypač tarp tų, kurie nėra pernelyg jautrūs savo įkandimams ir atskiriems atakoms, nejaučia.

Griežtai tariant, kolonijose nėra bedabžių, jie tiesiog susiburia ir susidaro organizuotos grupės įspūdį. Čia jie išdėsto kiaušinius, čia jie išlieja, todėl netgi nenutraukdami bėgiančiųjų vabzdžių, lengva apskaičiuoti jų buvimą sofyje pagal tam tikrus ženklus.

Ieškome klaidas ir sužinoti, jei tai jie

Prieš aptikti klaidas sofos, nuomotojas beveik visada galima pastebėti kitų gyvybės požymių kartu su šiais vabzdžiais:

  1. įkandimų. Jei ant sofos yra keletas lovelių, jų užkandžiai gali būti klaidingi dėl uodų. Bet kai kolonija auga, sunkiųjų pralaimėjimus jau su tuo, kas negali būti painiojama ryte: jie apima geras dalykas susivynioti naktį kūną ir tarp bendrų raudonais taškais galima rasti pažymėtas "sekti" iš trijų ar keturių įkandimų. Tai yra klaidos "rankraštis", kuris vienam pašarui keletą kartų pertraukia žmogų.
  2. Pašalinimas. Valant butą jie dažnai susiduria po sofa: juodi maži taškai, panašūs į paprastus gatvės nešvarumus. Jei miegamajame jie rodomi reguliariai, būkite budrūs.
  3. Kvapas. Ne per stiprus, kaip migdolų ar aviečių kvapas. Paprastai ji pradeda jaustis gerai su daugybe spygliuočių ir ypač jautriai reaguoja į kvapus, žmonės jausis greitai.

Jei pats minkštas yra išardomas arba pakeltas čiužinys, iš karto bus aišku, ar joje yra paslėptos klaidos. Jokie kiti vabzdžiai negyvena miegančiose vietose su tokiomis tankiomis kolonijomis. Todėl, kai apatinė pusė čiužinio gali būti vertinamas šurmulio tarakanopodobnyh judėjimas mažų būtybių skirtingų dydžių, galite pasakyti, tikrai, kad sofos buvo gavo bedbugs.

Keletas žodžių apie tai, kaip atrodys sofos klaidos: iš išorės jie atrodo kaip tarakonai, tik maži ir pakankamai platus. Jie sparčiai eina, bet lėčiau nei tarakonai, ir, atidžiai pažvelgę ​​į juos, matosi sparnų nebuvimas. Be to, nespalvoto bedbugs spalva, tarakonai, taip pat turi raudonos dėmės turimomis galvakrūtinės srityje.

blakė kiaušiniai yra iki pusės milimetro pločio ir toje pačioje vietoje, kur yra taip pat suaugę vabzdžiai. Apskritai, klaidų, pavyzdžiui, mažų sąvartynų gyvenvietė: čia knibždėte knibžda parazitų visų amžiaus grupių, nuo mažų lervų suaugusiųjų vabzdžių, krūvos apibarstyti lipdukas likusių po molting, ir viskas skiedžiamas išmatomis ir kiaušinius. Mes ypač jautrios žmonių toks reginys gali sukelti šoką savo mėgstamą lovos čiužinys.

Ieškoti klaidas sofos - tai tik dalis darbo, ne toks sunkus sprendime, kaip problema jų išsiuntimo iš sofos. Ir, jei aptiktos butos baldai, turite kuo greičiau imtis priemonių, kad jas sunaikintumėte.

5 Veiksmingas būdai sunaikinti bedbugs bute

pateiktas pavyzdys iliustruoja lova klaidas naujos sofos